Манифестација сајам етно хране и пића

На београдском сајму у хали 3 у периоду од 23 – 26.новембра 2016.год.одржан је сајам етно хране и пића. На штанду Секретаријата за привреду града Београда, као гости ГО Савски венац, ученици и наставници наше школе дана 24.11.2016. год. представили су се лепо припремљеном и укусном храном слатком и сланом. Дегустатори укусне хране били су гости на предавању о дуалном образовању, који су имали само речи хвале за избор припремљене хране. У изради слатко-сланих прелепих и укусних залогаја учествовали су наставнице посласатичарства Милица Живковић Видовић, Дара Стевановић са ученицима одељења II/10, наставнице кулинарства Соња Милановић и Јелена Аранђеловић са ученицима одељења  IV/6 и III/9, наставник услуживања Васа Јовичић са ученицима одељења III/8 и организатор практичне наставе Аца Новески. Домаћини скупа као и многобројни гости били су одушевљени лепо припремљеном и укусном храном.